Головна Про проєкт

Про проєкт

UAQA [юей кюей] — це проєкт, що допомагає кожному українцю за кордоном знайти важливі відповіді на важливі запитання про війну, про Україну та її стосунки з Росією. Чому почалась війна? Коли вона закінчиться? Чому українці та росіяни не братні народи? Чому не можна віддавати Росії українські території? Такі питання десятками чують українці від іноземців і часто потребують допомоги із аргументами для своїх відповідей. Саме тому ми підготували такі аргументи і зібрали їх на нашому сайті. 

Проєкт співпрацює з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України та виданням «Детектор медіа». Ми використовуємо виключно перевірену інформацію, адаптуючи її зрозумілою мовою. 

В основі проєкту UAQA — інтерактивний сайт, на якому можна поставити запитання та отримати чітку відповідь.

У подальшому в проєкті планується розвиток напряму консультативної підтримки та тренінгів щодо ведення дискусій на болючі теми для українців, які перебувають за кордоном.

Цей проєкт створено ГО “Комунікації для змін” за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст цього проєкту не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Нас підтримують:

Стратегічні партнери

Main patner Main patner

Інформаційні партнери

Main patner Main patner Main patner

Як Стати партнером?

Хочете підтримати проєкт або маєте ідеї щодо його розвитку? Напишіть нам!

    Залишити заявку

    Проєкт відбувається за фінансування

    partner partner partner partner